Regulamin

Regulamin świadczenia usług sklepu Czosneklawenda.pl

  • 1

Czosneklawenda.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Karolina Warchoł prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Karolina Warchoł z siedzibą w Jurków 53b, 32-860 Czchów wpisaną do CEIDIG: NIP 8691913054 REGON 123078484.

.Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie czosneklawenda.pl

  • 2

czosneklawenda.pl jest internetowym sklepem, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą nabywać prezenty, upominki, dekoracje.

  • 3

Dokonywanie zakupów za pośrednictwem czosneklawenda.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

  • 4

Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji , wybór liczby egzemplarzy i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia. Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie czosneklawenda.pl bez dodatkowej opłaty. Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.

  • 5

Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem oraz odesłanie towaru w ciągu kolejnych 14 dni. 

  • 6

W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje zwrot kosztów zamówienia  razem z wysyłką.   Zamawiający odsyła zamówienie na swój kosz, a w przypadku uznania reklamacji czosneklawenda.pl zwraca koszt przesyłki.   Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji czosneklawenda.pl zwraca należność za zamówienie na  rachunek bankowy, Koszty przesyłek ponosi czosneklawenda.pl. Reklamacja: dwuletni okres odpowiedzialności z tytułu rękojmi. .

  • 7

Operatorem płatności elektronicznych jest BlueMedia S.A.
Typy obsługiwanych kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

W przypadku zwrotu z szybkiego przelewu i/lub karty płatniczej zostanie zwrócony na rachunek bankowy.

  • 8

 

Zamówienie realizowane jest od momentu otrzymania płatności. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl